Wybierz swój język

About us

Nasza firma powstała w 1969 i do lat 80 tych specjalizowała się w serwisie i remontach dostępnych na naszym rynku wózków elektrycznych transportowych i podnośnikowych.

W latach osiemdziesiątych rozpoczęliśmy współpracę z firmą Johann Laska i synowie Wiedeń jako serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń dla przemysłu mięsnego i mleczarskiego sprzedawanych przez firmę Laska na naszym rynku.

Nasi sprzedawcy i technicy przeszli przeszkolenie w zakresie sprzedaży, uruchomień, serwisu i napraw maszyn i urządzeń firm:

LASKA (Austria) – kutry, wilki, mieszałki, krajalnice mięsa mrożonego
Inject Star, Meat Master - masownice, prasy, separatory mięsa czerwonego i białego, nastrzykiwarki

KNECHT (Niemcy) – profesjonalne ostrzałki – szlifierki do noży kutrów, noży i sit wilków, noży do krajalnic, noży rozbiorowych

SUPERVAC (Austria) – maszyny do pakowania próżniowego w PA/PE i folię termokurczliwą, linie do pakowania mięsa, serów, wędlin, ryb.

TECHNOPACK (Niemcy) – klipsownice do wędlin, serów i warzyw

HANDTMANN (Niemcy) – nadziewarki próżniowe

DOLESCHAL (Austria) – komory wędzarnicze

MAJA (Niemcy)– wytwornice lodu łuskowego (łuskarki lodu), krajalnice, skórowaczki, odbłoniarki

W tym zakresie specjalizujemy się do dzisiaj.

Oprócz maszyn nowych dla przemysłu mięsnego i mleczarskiego oferujemy także remontowane przez nas z użyciem oryginalnych części zamiennych, maszyny używane firm wyżej wymienionych i innych. Na wykonane remonty zawsze udzielamy gwarancji.

W naszej siedzibie w Warszawie posiadamy rozbudowany magazyn oryginalnych części zamiennych do oferowanych i remontowanych przez nas maszyn
Ponadto prowadzimy też remonty silników elektrycznych oraz maszyn używanych w gastronomii.

Na Państwa życzenie wykonamy:

  • serwisy bieżące i okresowe
  • remonty kapitalne
  • naprawy elektroniki i automatyki przemysłowej
  • ekspertyzy i wyceny